1Pcs Храна Чување на Сад во Херметички Лесно Брава со Капак Токи и Капак Супер Висок Квалитет на Грав, Ориз Насмевка Сад Организатор
Новак - 20 %

1Pcs Храна Чување на Сад во Херметички Лесно Брава со Капак Токи и Капак Супер Висок Квалитет на Грав, Ориз Насмевка Сад Организатор

Достапно за нарачка
DEN 236.16
DEN 189.00
Достапност:


Спецификации : .Боја : како на слики Прикажани .Материјал : ПП .Производ Големина : Дијаметар 9cm,Висина 9cm за 0.4 L Производ Тежина : 125g Пакет Содржина : 1 X Храна Контејнер за Складирање

За производот

боја:
коцка
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Број На Модел На:
T1017F0998D
Пластични Тип:
PP
Мирудии Сад стилови:
маска
Пакување:
1
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Храна
Големина:
M
Капацитет:
350ml
Бренд Име:
ЦЕЛОСНА&WIN
Стил:
Европа
Обликот:
коцка,круг
стегање:
Херметички
Капацитет:
На 0,4 L

Избор на клиент