13 DIY накит Pendant Силиконски Калап Кастинг Мувла Одлуки Мулти во Облик на DIY Занает Алатки

13 DIY накит Pendant Силиконски Калап Кастинг Мувла Одлуки Мулти во Облик на DIY Занает Алатки

Достапно за нарачка
DEN 101.28
Достапност:

13 DIY накит Pendant Силиконски Калап Кастинг Мувла Одлуки Мулти во Облик на DIY Занает Алатки Материјал : Силикон Боја : Случајни Големина : 14.6cmx12cmx1cm/5.7"x4.7"x0.4" Мултифункционален силиконски калапи. Cabochon силиконски калап е флексибилен, трајни и еднократно.

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Објектот Должина:
14.7cm
Објектот Тежина:
130g
Објектот Висина:
1cm
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Објектот Ширина:
12.4cm
Производ Карактеристики:
DIY

Избор на клиент