Моден Жени Секси Крстот Pendant Ѓердан Шарм Бронза Злато Сребро Мал Синџир Колиер Sautoir Долго Bijoux Femme Круз Накит
Новак - 35 %

Моден Жени Секси Крстот Pendant Ѓердан Шарм Бронза Злато Сребро Мал Синџир Колиер Sautoir Долго Bijoux Femme Круз Накит

Достапно за нарачка
DEN 134.40
DEN 87.00
Достапност:


Моден Жени Секси Крстот Pendant Ѓердан Шарм Бронза Злато Сребро Мал Синџир Колиер Sautoir Долго Bijoux Femme Круз Накит

За производот

Метална боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
N029
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
7.2*4cm
Пол:
Жените
Бренд Име:
Лето љубов
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Долго bijoux femme
bijuteria:
bijoux colier femme
крстот pendant:
colier
Должина:
72cm

Избор на клиент