Телефон Случај За OPPO A59 A59S A59M 6000Mah Надворешни Батеријата Пакет Моќ Банка Задниот Поклопец Копија Полначот Покрие Случај
Новак - 24 %

Телефон Случај За OPPO A59 A59S A59M 6000Mah Надворешни Батеријата Пакет Моќ Банка Задниот Поклопец Копија Полначот Покрие Случај

Достапно за нарачка
DEN 1105.44
DEN 840.00
Достапност:


Телефон Случај За OPPO A59 A59 S A59 M 6000 Mah
Надворешна Батерија Пакет Моќ Банка Задниот Поклопец Копија Полначот Покрие Случај
парче
парче
дел
парче
дел
парче

За производот

Бренд Име:
UXpress
Капацитетот На Батеријата:
5000-6999mAh
Компатибилен Бренд:
OPPO
Функција:
моќ случај
боја:
црна,сребрена,златна и rosegold
Пакување:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Поддршка
Стил:
задниот поклопец baterry моќ банка
Трговија на големо:
Ве молиме Контактирајте Со нас за Да се Добие Најдобра Цена
Број На Модел На:
За OPPO A59

Избор на клиент