Најновите 5pcs/многу Кристал Лебди Срце од Стакло Locket Ѓердан Живеење Меморија Locket Ѓердан & Pendant
Новак - 20 %

Најновите 5pcs/многу Кристал Лебди Срце од Стакло Locket Ѓердан Живеење Меморија Locket Ѓердан & Pendant

Достапно за нарачка
DEN 988.80
DEN 791.00
Достапност:

сад $ 0.15 /Парче us $ 0.15 /Парче us $ 0.09 /Парче us $ 0.03 /Парче us $ 0.15 /Парче us $ 0.21 /Парче us $ 0.09 /Парче us $ 0.11 /Парче us $ 1.73 /Парче us $ 1.97 /Парче us $ 1.98 /Парче us $ 1.83 /Парче us $ 2.68 /Парче us $ 2.31 /Парче us $ 2.84 /Парче us $ 2.70 /Парче us $ 2.03 /Парче us $ 2.55 /Парче us $ 1.85 /Парче us $ 3.29 /Парче
Бренд Shuyani Материјал Цинк Легура Бои Како Сликата Тип Лебди Locket Ѓердан Пакување OPP/PVC Кеса Occassion Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок Превозот Начин CPAM/EMS/DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ за различен износ на налози
лебдечки locket лебди lockets locket lockets меморија locket фото locket pendant locket ѓердан лебди шарм locket ароматерапијата lockets locket нерѓосувачки челик locket со фото locket плочи лебди locket ѓердан стакло lockets живеење locket магнетни стакло locket стакло живеење меморија locket магнетни лебди locket гроздобер locket бронза locket од не 'рѓосувачки челик варијабилна locket срцето locket срцето лебди locket срцето locket pendant filigree locket лебди locket keychain живеење lockets мики locket лебди шарм locket ѓердан лебди lockets со синџир лебди стакло lockets лебди locket шарм lanyard locket лебди locket pendant живеење locket шарм сребро срцето locket накит lockets мешани не' рѓосувачки челик плочи за лебдечки lockets нерѓосувачки челик меморија locket гроздобер срцето locket locket шарм стакло фото locket 30мм лебди locket круг locket apple locket плоштадот locket обичен Locket крстови locket срцето ѓердан

За производот

Метална боја:
МИКС ОД БОИ
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
срцето locket ѓердан
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
shuyani
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
55-60cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Locket Necklace01
клучен збор :
лебдечки locket ѓердан
квалитет:
AAAA+
Тип:
Лебдечки Locket Necelace & Pendant
Материјал:
Стакло,Стакло,Кристал
превозот:
Повеќе од 150$,брод за Слободни DHL
Прилики:
Ангажирање, Партија,Вечер фустан,Подароци
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде
Точка име :
срцето locket ѓердан

Избор на клиент