Handpainted Frameless Модерна Уметност Апстракт Бел Цвет Дрво, Маслото На Платно Дневна Соба Ѕид Слики за Дома Декор
Новак - 49 %

Handpainted Frameless Модерна Уметност Апстракт Бел Цвет Дрво, Маслото На Платно Дневна Соба Ѕид Слики за Дома Декор

Достапно за нарачка
DEN 4320.00
DEN 2203.00
Достапност:

Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Вашето задоволство е наша извршување. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
100% Handpainted Frameless Модерна Уметност Апстракт Бел Цвет Дрво, Маслото На Платно Дневна Соба Ѕид Слики за Дома Декор
Големина 1 : 25 x50cm,25x60cm,15x70cm,20x40cm Купи 12x16 Големина 2 : 30x60cm,30x70cm,20x80cm,25x50cm Купи 12x18 Големина 3 : 35 x70cm,35x80cm,25x90cm,30x60cm Купи 16x20
ако сакате друга големина ,pls контактирајте ме. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.

За производот

Големина (Инчен):
12X16, 12X18, 16x20
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
1
боја:
Повеќе
Стил:
Дома декорација
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Предмети:
Сценографијата
Тип:
Handpainted

Избор на клиент