RYTU--50g/Торба 0.2 мм Сјајна Holographic Помине Сјајот во Прав Шарени Ласерски Кафе Темно Кафеава боја Сјајот DIY УВ Помине Уметност Прашина Пигмент

RYTU--50g/Торба 0.2 мм Сјајна Holographic Помине Сјајот во Прав Шарени Ласерски Кафе Темно Кафеава боја Сјајот DIY УВ Помине

Достапно за нарачка
DEN 164.16
Достапност:


RYTU50g/Торба 0.2 мм Сјајна Holographic Помине Сјајот во Прав Шарени Ласерски Кафе Темно Кафеава боја Сјајот DIY УВ Помине Уметност Прашина Пигмент
Облик : Прав Во Прав
Големини : 0.2 ММ(1/128")008)
Боја : Кафе Темно Кафеава Боја Сјај
пакување начин : 1lot=50gram; тоа е торба за пакување, не постојат кутија
Спецификација :
&Капацитет : 10 ML тегла за holographic браун сјајот во прав
&големина : 0.2 мм,1/128
&Количина : 1 Кутија
7 Color : Како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 Кутија Сјајот Во Прав
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Декорација на нокти
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите
Печат со јасна topcoat
Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.
Опис :
100% сосема нов
Погоден за убавина DIY.
КАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ :
чекор 1 : полски
чекор 2 : сјајот
чекор 3 : палто врвот
ние, исто така, може да се направи пакување со 50g/торба, 100g/торба, 500g/торба или 1000g/торба или било кој ваш избор,
најдобра цена, висок квалитет на ласерски сјајот во прав за вас !

За производот

НЕТО-WT.:
50g/10g
Број На Модел На:
FPB
Материјал:
домашно милениче
Количина:
988989
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Име:
Holographic Помине Сјајот Во Прав
боја:
Шарени Ласерски Кафе Темно Кафеава Боја Сјај
Тежина:
50g или 100g
usuage:
помине уметност или занает
Големина:
0.2 мм
Стил:
Holographic Шарени Ласерска
детали:
Holographic Шарени Ласерски Кафе Темно Кафеава Боја Сјај
реден број:
YYOI76767
Пакување:
кутија или торба
Точка име :
Holographic Шарени Ласерски сјајот во прав за помине уметност или гел на ноктите

Избор на клиент