FreeShip 30PCS 60ml 60g 60cc Црна HDPE Празни Фармацевтски Пластични Пилула Шишиња Ксилитол Медицина Контејнери со повлече прстен капа
Новак - 5 %

FreeShip 30PCS 60ml 60g 60cc Црна HDPE Празни Фармацевтски Пластични Пилула Шишиња Ксилитол Медицина Контејнери со повлече прстен

Достапно за нарачка
DEN 955.20
DEN 908.00
Достапност:

4 cm; телесна висина : 9cm
7).
ние би сакале да ви ги испрати на бесплатни примероци. Општи Информации :
1). Забелешки :
1). Големина детали : дијаметар : 3. Сигурен квалитет, competitve цена и неизмерно парична казна од пакување. Превозот :
Превозот
компанија
Следење
веб-сајт
Проценето
време
Забелешка
EMS
www. Шишиња и капи се спакувани во различни поли кеси, а потоа се стави во добар квалитет на хартија кутија со пена. Боја : црна, црна цврста
6).

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
IMIROOTREE
Број На Модел На:
Г-М-64
Големина:
60g, 60cc, 60ml
Големина:
60g, 60cc, 60ml
Материјал:
пластични HDPE / ЈП
боја:
црна, црна цврста
Капа:
се повлече прстен капи
Димензија на 60g таблета шише:
31mm(D)*94mm(H)
Примена на 60cc таблета шише:
фармацевтски медицинска употреба, пилула, медицина, капсули,Витамин, таблет
Карактеристики на 60ml пластични пилула шишиња:
sterilized, цврсти пакет, сигурен квалитет
Слични големини на пластични пилула шишиња:
10cc,15cc.20cc,30cc, 40cc,50cc,60cc
Пакување:
шише и завртка капа пакува во пластична кеса и хартија, картон

Избор на клиент