Sunjolly Дијамант Случај Кристал Bling Покрие Кристал coque за Xiaomi 5s Плус 4 3 2 4S 4C 2A Забелешка 2 MAX Hongmi Redmi Забелешка 4 3 2

Sunjolly Дијамант Случај Кристал Bling Покрие Кристал coque за Xiaomi 5s Плус 4 3 2 4S 4C 2A Забелешка 2 MAX Hongmi Redmi Забелешка

Достапно за нарачка
DEN 426.72
Достапност:


Луксузна 3 D Боја Дијамант Телефон Случај Кристал Bling Покрие Компатибилен Модел : за Xiaomi 5, за Xiaomi 5 S, за Xiaomi 5 S Плус, за Xiaomi 4, за Xiaomi 3, за Xiaomi 2, за Xiaomi MAX, за Xiaomi 4 S, за Xiaomi 4 C, за Xiaomi Забелешка 2, за Xiaomi Забелешка, за Xiaomi 2 A, за Redmi Забелешка 4, за Redmi Забелешка 3, за Redmi Забелешка 2, за Redmi 2 Тема : *100% Сосема нов и Висок Квалитет *Направен од високо-квалитетни Материјали. *Моден дизајн,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. *Го заштити вашиот од прашина,гребење и шок. *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. *Овој случај е многу луксуз и убава, Совршен За Сегашната На Вашиот телефон

За производот

Материјал:
за Xiaomi 5, за Xiaomi 4, за Xiaomi 3, за Xiaomi 2, за Xiaomi 4S, за Xiaomi 4C, за Xiaomi Забелешка 2, за Xiaomi Забелешка, за Xiaomi MAX, за Xiaomi 5S, за Xiaomi 5S Плус, за Redmi Забелешка 4, за Redmi Забелешка 3, за Redmi Забелешка 2, за Redmi Забелешка, за Redmi 2
Карактеристики:
дијамант случај
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
sunjolly
Тип:
кристал случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Jewelled
Компатибилен Модел:
за Xiaomi 5 Телефон Случај
Стил:
Луксуз, Bling
Функција:
боја дијамант
погоден:
Жена Случај, девојка случај, подарок
Видови:
Дијамант Школка, Уво Случај , Кристал Телефон Случај
Alises:
fundas, carcasa, capa, coque, став
Пакет:
со OPP вреќа
превозот:
Бесплатен превозот
боја:
Црвена, Сина, Роза, Зелен

Избор на клиент