Annatto мебел пилешки крила резби во дрво антички старите класични dado цврсто дрво антички Кинески стил
Новак - 5 %

Annatto мебел пилешки крила резби во дрво антички старите класични dado цврсто дрво антички Кинески стил

Достапно за нарачка
DEN 5184.00
DEN 4925.00
Достапност:


Wenge stupa
Околу 40 круг : пред и по ширина висина на 40 * 46.0 * 7.0 см ширина
Информација за производот :
Опис : wenge stupa
Одделение :
Пакување : спакувани во транспортот
Состојка : автентични пилешки крила дрво
Wenge за карпа legume и venge дрво, роден во Кина guangdong, guangxi, јунан, fujian и југоисточна Азија, Јужна Азија, Африка и од други места.
Пилешки крила mywood квалитативни бела црна глава, боја huang це, вертикален видов жито парична казна убав облак, како пилешки крила.Особено надолжната секција, лебдечки дрво жито казна, бесконечна промени, природни пејзажи, карактерот на дизајнот.Wenge релативно помалку трошат круша, црвена сандаловина дрво, како што се производство, дрво текстура и единствен, па нејзините само помалку убава и згодна траен апел да се негува.
Пилешки крила дрво текстура парична казна, а maroon длабочина и напишани, особено надолжната дел ткаење парична казна лебдечки, блескава Јанг вратот крило со птици кои блескава слава.По средината на кинг, мебел со старите пилешко крило дрво, пилешко крило дрво припаѓа на црвениот bean, околу 40 до 60 видови, постојат 26 видови во нашата земја, главно произведува во покраината fujian, го смени своето име, бидејќи на своите декоративни модел убавина како пилешки крила.
Во парчиња купувачот мора да :
1, боја разлика
Боја отсекогаш бил тежок проблем на мрежата за трговија, камера, светлина, форми слика прикаже различни причини и материјал на исклучување боја, ние им обезбедуваме на производ слики беа направени од страна на сопственикот со Canon SLR во обична светлина, боја разлика е релативно мала, но бојата разликата е неизбежен проблем засекогаш, се надевам купувачи се разбере ах.
2 транспорт штета
Оваа продавница има исклучително безбеден транспорт пакување мерки, може да се гаранција повеќе од 99% од транспорт безбедност, но Кина експрес испорака е се ' е можно, ве молиме пријавете се за тоа пред, распакување проверка на интегритетот на стоки, доколку има било каква штета, ве молиме бидете сигурни да се врати на виза, и се јавите на сопственикот, можам да во најкус можен рок за корисниците да се направи на задоволителен одговор;Ако се регистрирате за тоа (вклучувајќи ги довери другите да знак за), претставува признавање на интегритетот на вашите производи
3 квалитетот
На shopkeeper да се чувствуваат сите на квалитетот на стоките е многу добра, и ние, исто така, е држејќи се за да задоволни плаќање политика, како што купувачи не се задоволни со стока за квалитет, може да биде безусловно во рок од 7 дена за враќање на парите или замена, и назад на товар ќе му се на товар на сопственикот на сите луѓе!
Во исто време, нашата продавница продава ракотворби се рачно изработени, па на перформансите на секој детали за производот може да има мали разлики, не е совршен за да се беспрекорен, се надевам купувачи да се разбере

За производот

Тема:
дрво
Материјал:
Дрво
Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
УЖИВАЈТЕ-МАГИЈА

Избор на клиент