Уметноста Печати Цвет Случај за Леново Атмосфера X2 Мобилен Телефон Тешко Пластични Заштитник Funda Capa за Леново Атмосфера X2 задниот Поклопец Назад на Кожата Школка

Уметноста Печати Цвет Случај за Леново Атмосфера X2 Мобилен Телефон Тешко Пластични Заштитник Funda Capa за Леново Атмосфера

Достапно за нарачка
DEN 239.04
Достапност:


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред.
Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!
Сите Купувачи Внимание!!
-Ве молиме пополнете во вашата целосна адреса. Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Уметноста Печати Цвет Случај за Леново Атмосфера X2 Мобилен Телефон Тешко Пластични Заштитник Funda Capa за Леново Атмосфера X2 задниот Поклопец Назад на Кожата Школка

За производот

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
for Lenovo Vibe X2
Материјал:
тешко пластика
функција 1:
Персоналните,Мода
Број На Модел На:
За Леново Атмосфера X2
функцијата 2:
Телефон школка заштитни случај, декорација
Стил:
Цртан филм PC покритие случај
за мажи и жени:
За Момчиња & Девојки
Состојба:
Луксузен Бренд Кристал Телефон Торба
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
функција 1:
Моден Печатени/Сликарство Сосема Нов Ултра Тенок Телефон Школка Случај
Карактеристика 2:
Уникатен Персоналните Печатење Транспарентен Тежок Случај

Избор на клиент