Нова тастатура за лаптоп ASUS K50 K50A K50AB K50I K50ID K50IN K61 K70 X5D P50ij RU изгледот

Нова тастатура за лаптоп ASUS K50 K50A K50AB K50I K50ID K50IN K61 K70 X5D P50ij RU изгледот

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:


Нова тастатура за лаптоп ASUS K50 K50 A K50 AB K50 I K50 ID K50 IN K61 K70 X5 D P50ij RU изгледот
СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

За производот

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
за ASUS K50 K50A K50AB K50I K50ID K50IN
Компатибилен Бренд:
ASUS

Избор на клиент