СТП Кожа Канапи, Бела, 5mm
Новак - 27 %

СТП Кожа Канапи, Бела, 5mm

Достапно за нарачка
DEN 410.40
DEN 300.00
Достапност:


СТП Кожа Канапи, Бела
Големина : околу 5mm широк.

За производот

Материјал:
кожа
Број На Модел На:
X-LC-M002-07
Накит Наоди Тип:
Кабли
Производ Карактеристики:
правоаголник
Објектот Тежина:
0.054g
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
Бела
Обликот:
правоаголник
жица големина:
5mm
единица:
5m
Материјал:
имитација на кожа

Избор на клиент