MY0031 Природни Пурпурна Кристал со Кауција,Злато&Сребрена Electroplated Капа Pendant,Кварцен Кристал Stalactite Парче Pentant
Новак - 5 %

MY0031 Природни Пурпурна Кристал со Кауција,Злато&Сребрена Electroplated Капа Pendant,Кварцен Кристал Stalactite Парче Pentant

Достапно за нарачка
DEN 1218.24
DEN 1157.00
Достапност:


Опис
Точка Законик :
MY0031
Материјал :
Кристално
Боја :
Виолетова,злато,сребро.
Големина на :
Околу 20-30мм широк
Пол :
Унисекс
Плаќање :
Т/T/western union/visa/master/трансфер
Испорака :
Epacket/DHL/Федекс/UPS-от
Пакување :
Секој објект пакување со една OPP вреќа
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
S ervice
1. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.
2. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Метална боја:
sliver позлатен, злато позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
MY0031
Обликотшема:
правоаголник

Избор на клиент