Бел високо ниво на кислород неопходни средства волна увезени ткаенини мода ограничено издание луксузни убавина
Новак - 11 %

Бел високо ниво на кислород неопходни средства волна увезени ткаенини мода ограничено издание луксузни убавина

Достапно за нарачка
DEN 1712.64
DEN 1524.00
Достапност:


Светлина, но не и подуени, мека, нежна текстура, pendant ефект е многу добар. Одлична афинитет!
Се препорачува стил : Облекување / грб / панталони / Здолниште / Облека / одговараат итн.
Ширина : 150 см
Тежина : 398 g / m
-|-_-|-

За производот

Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
no
Материјал:
Волна
Тип:
волна faric
Текстурата на материјалот:
Волна
Стил:
Европа
Шема:
боја
Продажба На Чекање:
Намалување лабава
Применливи објект:
облека

Избор на клиент