природни брод дрво 3D антички стар брод дрвени мозаик плочки ѕид декорација материјали HMWM1034 за backsplash кујнски ѕид
Новак - 5 %

природни брод дрво 3D антички стар брод дрвени мозаик плочки ѕид декорација материјали HMWM1034 за backsplash кујнски ѕид

Достапно за нарачка
DEN 13919.52
DEN 13224.00
Достапност:

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

За производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
HMWM1034
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Материјал:
Дрво
Поддршка За Подлога:
Mesh Поддршка
дизајн:
Мозаик Дизајн
is_customized:
Yes

Избор на клиент