Рачно Изработени Модерна Ѕид Уметност Оркестарот Работи Висок Квалитет Апстракт Животинско Слон Маслото На Платно За Ѕид Оркестарот Уметнички Дела
Новак - 49 %

Рачно Изработени Модерна Ѕид Уметност Оркестарот Работи Висок Квалитет Апстракт Животинско Слон Маслото На Платно За Ѕид

Достапно за нарачка
DEN 960.00
DEN 490.00
Достапност:

Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на
сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со
бизнис.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
Нашите слики се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер.Вашето задоволство е наша извршување.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Наплата
1.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
100% Рачно Изработени Модерна Ѕид Уметност Оркестарот Работи Висок Квалитет Апстракт Животинско Слон Маслото На Платно За Ѕид Оркестарот Уметнички Дела
ако сакате друга големина ,pls контактирајте ме.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и изберете вашиот омилен превозот методи пред да плаќаат.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
Материјали/ Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.5 см)
ако сакате друга големина ,plz контактирајте ме.
Плаќање
1. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Опис На Производот
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да нарачате :
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.

За производот

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Шема:
Цртан филм

Избор на клиент