6.0 инчен Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење Ножици Косата Алатки
Новак - 30 %

6.0 инчен Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење Ножици Косата Алатки

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 336.00
Достапност:


6.0 инчен Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење Ножици Косата Алатки
Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : 16.5 cm и 17cm Боја : Сребро Пакување /сет мени 1 : 1pc на Сечење Режа+1pc на Чистење Режа Пакување /set менито 2 : 1pc на Сечење Режа Пакување /сет мени 3 : 1pc на Чистење Режа

За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
вкупна должина:
17cm
Број На Модел На:
SX-03
Заби:
28
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Бренд Име:
СМИТ ЧУ
Тип:
Сечење Режа+ Чистење Режа
Нерѓосувачки Челик Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент