YY DIY Прилично САД Бренд Дизајн Извоз Квалитет Дама Цвет Автомобил Печатени Памучна Ткаенина 50x145cm
Новак - 6 %

YY DIY Прилично САД Бренд Дизајн Извоз Квалитет Дама Цвет Автомобил Печатени Памучна Ткаенина 50x145cm

Достапно за нарачка
DEN 430.56
DEN 405.00
Достапност:

YY DIY Прилично САД Бренд Дизајн Извоз Квалитет Дама Цвет Автомобил Печатени Памучна Ткаенина 50x145cm Име на Производ : СП-071 САД Бренд Дизајн Извоз Квалитет Дама Цвет Автомобил Печатени Памучна Ткаенина Материјал : 97/3 Памук/Spandex Боја : како што покажа Големина : 1 парче=50x145cm(+-1cm грешка), за Користење : Не се дебели, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 1pc ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±1 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано резници

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Материјал:
Spandex / Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Печатени

Избор на клиент