70tdy4 / 115 Постојан Магнет Ниска Брзина Синхрони Моторни Една Фаза 220v 60 Сврти / Мин 115 Сврти / Мин Сребро Помине
Новак - 13 %

70tdy4 / 115 Постојан Магнет Ниска Брзина Синхрони Моторни Една Фаза 220v 60 Сврти / Мин 115 Сврти / Мин Сребро Помине

Достапно за нарачка
DEN 2592.00
DEN 2255.00
Достапност:


70 TDY4 постојан магнет ниска брзина синхрони мотор (70 TDY115 е 115 вртежи во минута)
Напон : 220 V Фрекфенција : 50 Hz
Актуелни : 0.12 Отпор : 1.5 К / 16 W
Брзина : 60 револуции : 0.8 F
Вртежен момент : 800m N.м
55 TDY4 (115) постојан магнет ниска брзина синхрони мотор
90 TDY4 (115) постојан магнет ниска брзина синхрони мотор
110 TDY4 (115) постојан магнет ниска брзина синхрони мотор
130 TDY4 (115) постојан магнет ниска брзина синхрони мотор
Повеќе од цената на моделот мотор, заинтересирани, ве молиме консултирајте се со сопственикот на цената, ви благодариме!

За производот

сертификација:
CCC
AC Напон:
208-230 / 240 V
Тип:
Синхрони Мотор
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Фаза:
Еднофазен
Број На Модел На:
70TDY
Фреквенција:
50Hz
Излезна Моќност:
16w
Ефикасност:
Други

Избор на клиент