30PCS Мода Симпатична Бебе Елен Еленов Ѓердан Оригами Елени Ѓердан Ирваси Рог Елен Ѓердан Fawn Бамби Ѓердани

30PCS Мода Симпатична Бебе Елен Еленов Ѓердан Оригами Елени Ѓердан Ирваси Рог Елен Ѓердан Fawn Бамби Ѓердани

Достапно за нарачка
DEN 1818.24
Достапност:


Опис На Производот : N060 Злато Сребро Симпатична Бебе Елен Еленов Ѓердан Оригами Елени Ѓердан Ирваси Рог Елен Ѓердан Fawn Бамби Ѓердани

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Оригами Елени Ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
Рог Елен Ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Функција:
pendant ѓердан
Рог Елен Ѓердан:
Fawn Ѓердан
Ирваси Ѓердан:
елени ѓердан
рог ѓердан:
Оригами Елени Ѓердан
елени ѓердан:
Бебе Елени Ѓердан

Избор на клиент