Големи Бранови На Море Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декоративни Спална Соба Оркестарот Без Рамка
Новак - 46 %

Големи Бранови На Море Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декоративни Спална Соба Оркестарот

Достапно за нарачка
DEN 295.20
DEN 159.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
15x20Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка, 30x40Cm Без Рамка, 40x60Cm Без Рамка, 50x75Cm Без Рамка, 60x90Cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
ЕМА-169
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Ерик и Може да
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Големина во инчи:
8Inch, 10Inch, 12Inch, 16Inch, 24Inch, 30Inch, 36Inch
Материјал:
Памук Платно
Предност:
Обичај
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Монтажа Метод:
Двострано лепило Мал подарок со производот
Продажба Метод:
трговија на големо и на мало
Слика Стил:
Нордиските Расадник Уметнички Дела

Избор на клиент