Lychee 1pc А5 Kraft Хартија Покрие рачно изработени Лаптоп Покрива DIY Хартија, Занает
Новак - 5 %

Lychee 1pc А5 Kraft Хартија Покрие рачно изработени Лаптоп Покрива DIY Хартија, Занает

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 364.00
Достапност:

Материјал : kraft paper Size : 23.5 cm долги, 16.2 см широк, 3.2 цм дебели Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

За производот

Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Lychee
Материјал:
Kraft Хартија

Избор на клиент