JEXXI Жешка Жени Кристал Кристал Капка Синџир Ѓердан Pendant За Жените Накит Изјава 925 Фунта Сребрен Ѓердан Подарок
Новак - 33 %

JEXXI Жешка Жени Кристал Кристал Капка Синџир Ѓердан Pendant За Жените Накит Изјава 925 Фунта Сребрен Ѓердан Подарок

Достапно за нарачка
DEN 195.36
DEN 131.00
Достапност:

JEXXI Сјајна Австриската Кристал CZ Дијамант Pendant 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Жените Ѓердан & Обетки Партија Декорација 2.99 JEXXI Партија Додатоци Сјајна Кристал Жените Накит Сетови 925 Фунта Сребрен Ѓердан Обетки Симпатична Мечка Дизајн Приврзоци 3.50 JEXXI Нови Прилично Срцето на Жените Накит Сетови 925 Фунта Сребрен Ѓердан Обетки Pendant Модни Додатоци Бесплатен Превозот 3.00 JEXXI Шарм Жените Свадба Ангажман Накит Сетови 925 Sterling Silver Кубни Циркон Ѓердан & Earring & Pendant трговија на Големо 3.25 JEXXI Домот Љубители Ангажман Накит Поставите Жените Цвет Дизајн Кристал 925 Sterling Silver Pendant Обетки Ѓердан 6.00 JEXXI Мода Свадба Накит Сетови 925 Фунта Сребрен Ѓердан Поставите Шарени Pendant Обетки за Жените трговија на Големо Цена 4.50 JEXXI Трендовски Свадба Бендови 925 Фунта Сребрен Ѓердан & Обетки Накит Сетови За Жени Со Сјајна Кристал Кубни Циркони 5.00 JEXXI Најновите Rhombus Намали Кубни Циркони Камен Накит Поставите 925 Фунта Сребрен Ѓердан & Обетки Комплети За Жени 7 Бои Подарок 3.00
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кристално
Количини : 1 buc ѓердан
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

За производот

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18 inch
Број На Модел На:
S245
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Бренд Име:
JEXXI
Стил:
Тренди
Материјал:
sliver
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Избор на клиент