Frameless Бесплатен Превозот Handpainted Висок Квалитет На Современи Ѕид Уметност На Платно Маслото Од Животинско Висат Слики Декор
Новак - 49 %

Frameless Бесплатен Превозот Handpainted Висок Квалитет На Современи Ѕид Уметност На Платно Маслото Од Животинско Висат Слики

Достапно за нарачка
DEN 2640.00
DEN 1346.00
Достапност:


Не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер!
Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа!
Испорака :
1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Вашето задоволство е наша извршување. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн.
Наплата
1.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте'т доби пакет рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена.
Ве молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и изберете вашиот омилен превозот методи пред да плаќаат.Во моментов ние го прифаќаме услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay,
Банкарски Трансфер, QIWI паричник.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
Плаќање
1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Опис На Производот
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да нарачате :
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.
Нашите слики се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања.5 см)
ако сакате друга големина ,plz контактирајте ме.

За производот

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3
боја:
Повеќе
Calligraphy и сликарство тип:
Платно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
Тип:
Handpainted

Избор на клиент