3m 20Row + Dimmer + Адаптер 5050 Огледало Светилка LED Светло Топло Бела ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU Plug 14.4 W Затворен Бања Ѕид Осветлување Слободен Брод

3m 20Row + Dimmer + Адаптер 5050 Огледало Светилка LED Светло Топло Бела ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU Plug 14.4 W Затворен Бања

Достапно за нарачка
DEN 752.16
Достапност:


3m 20 Row + Dimmer + Адаптер 5050 Огледало Светилка LED Светло Топло Бела ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU Plug 14.4 W Затворен Бања Ѕид Осветлување Бесплатен Превозот
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Висока безбедност и полесно да се држи.
Лесен за инсталација и да ги прилагодите јачината на светлината.
Користењето движи широка за шминка огледала предната и задната светлосна.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Една Големина : 65 MM*20 MM*5 MM
Боја : Бела и топло бела
Моќност : 14.4 W
Приклучок тип : ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ
Пакетот Вклучува :
1 x Dimmer
1 Адаптер x
1 x Огледало Светилка
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.Ви благодариме!

За производот

Абажур Боја:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучок
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ICOCO
Број на извори на светлина:
> 20
Гаранција:
Издржливи Квалитет
Карактеристики:
5050 Огледало Светилка Топло Бела
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Е dimmable:
Yes
Материјал:
Пластични
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ZK174274701-4
Боја На Каросеријата:
Бела
сертификација:
CCC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Напон:
/
Примена:
огледало светилка
База Тип:
/
Техника:
/
Осветлување Област:
шминка огледала предната и задната светлосна
Тип На Прекинувач:
Dimmer + Адаптер
Приклучок Тип:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
моќност:
14.4 W
Една големина:
65MM*20MM*5MM

Избор на клиент