beler 1 Пар Црни Мотоцикл Рачки Бар Костец Handlebar Педалот за Гас одговара за Јамаха PW50 Peewee ФОТОНАПОНСКИ 50 Гума & Пластика
Новак - 13 %

beler 1 Пар Црни Мотоцикл Рачки Бар Костец Handlebar Педалот за Гас одговара за Јамаха PW50 Peewee ФОТОНАПОНСКИ 50 Гума & Пластика

Достапно за нарачка
DEN 388.32
DEN 338.00
Достапност:

1 Пар Црни Мотоцикл Рачки Барови Костец Педалот за Гас одговара за Јамаха PW50 Peewee ФОТОНАПОНСКИ 50
Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : гума & пластични Дијаметар : 17mm & 20mm Должина : 90mm & 106mm Објект се вклучени :
1 x пар на костец (L + R) Компатибилен Со : одговара за Јамаха ФОТОНАПОНСКИ 50 PEEWEE
Функција :
1) Понуди многу на влечење со или без ракавици.
2) да се Намали непријатноста и вирус на рацете.
3) Давање на возачот на еден многу удобно се чувствувам како и подобра контрола.
4) дава одлична контрола во сите јава услови, вклучувајќи влажни услови.

За производот

Бренд Име:
beler
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
9cm
Објектот Ширина:
1.7cm
Објектот Тежина:
0.13kg
Материјал Тип:
гума & пластика
Тип На Објект:
Костец
боја:
Црна
Дијаметар:
17mm & 20mm
Должина:
90mm & 106mm
одговара 1:
за Јамаха ФОТОНАПОНСКИ 50 PEEWEE
Објектот се вклучени:
1 x пар на костец (L + R)
функција 1:
Намалување на непријатност и притисокот врз рацете
Карактеристика 2:
Давање на возачот на еден многу удобно се чувствувам како и подобра контрола

Избор на клиент