USB Греење Род Smart Термостат 45 Степени За Машки Masturbators Пичка Вагината Кукли,Вистински Топла Анален и Орален Пичка,Секс Играчки Производ

USB Греење Род Smart Термостат 45 Степени За Машки Masturbators Пичка Вагината Кукли,Вистински Топла Анален и Орален Пичка,Секс

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:

Smart Термостат за Автоматско USB Греење Род се Држиме за Masturbators Светло Џеб Пичка Вагината Потоплите Машки Мастурбацијата Загрева Бар Опис Материјал : ABS Големина : 150*25мм Загревање за 45 степени LED индикатор светлото Брзо затоплување Безбедно заштита Производ Шоу
Услуга На Клиентите
Во нашата продавница, како нашите ценети купувачи, ако сте задоволни, ние сме несреќни. Тоа е навистина само тоа е толку едноставно! Ние сакате да бидете апсолутно сигурни во секој цел што се сместени, така што ние имаме 90 ден, без каламбур политика на враќање да го стави својот ум на леснотија.
Нашата политика на враќање, во мало,
Можете да вратите нешто за било каква причина во 90 дена по сте го купиле, и покрај тоа што само не ми се допаѓа, без разлика дали тоа е отворена, носат или користат.
Ние не бараме да се плати за враќање превозот, освен ако производот е неисправен, во овој случај, ние ќе ви испратиме замена на нашите трошоци.
Ќе добиете непосредна замена (ако во акции) или целосна наплата кога ги добивме се враќа.
Контактирајте со нашата служба за корисници преку е-мејл или Trade Manager да научат како да се вратат.
Ова е најдобра услуга политика на aliexpress, ве молиме кликнете тука за да дознаете повеќе. Пакување & Испорака
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
И според клиенти треба, ние сме подготвени на различни превозот методи за вашата опција, Кликнете тука за да дознаете превозот метод што се користи.

За производот

Тип На Објект:
Masturbators
Големина:
NM-4746
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
ABS
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
греење род
Тип На Објект:
Masturbators

Избор на клиент