Накит Сетови Африкански Монистра Јака Изјава Ѓердан Обетки Алка парична Казна Прстени За Жените CZ Кристал Гроздобер Партија Додатоци
Новак - 49 %

Накит Сетови Африкански Монистра Јака Изјава Ѓердан Обетки Алка парична Казна Прстени За Жените CZ Кристал Гроздобер Партија

Достапно за нарачка
DEN 1242.72
DEN 634.00
Достапност:


Состојба : 100% Сосема Нов
КОЛИЧИНА : 1set
Материјал : злато позлатен,кристално
Големина;се погледне на слика
Боја : како на сликата шоу
Совршен обработка
100% физички слика

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WS15137
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Свадба Постави
накит сет:
Злато
Метали Тип:
Жолто Злато
Стил:
Романтични
Метали:
злато позлата

Избор на клиент