Камелија мека памучна крпа

Камелија мека памучна крпа

Достапно за нарачка
DEN 792.00
Достапност:


Детали За Производот
НАЈДОБАР НАПРАВИВМЕ
Точка име : Памук
големина : широчината 140cm
материјал : 100% памук
1yard=90cm(0.9 метри)
Крпа тежина : 350 G
функција : Еко-Пријателски, Anbrasion-отпорен на
Користење на реактивни бои, боја тивко домот, отпорност на абење
Не се фаќа за надвор, не може да си дозволи топката, квалитет дебели внимателни да не се лесно corrugate се применува во текот на годината.
Двојно двоен димензија на тесни ткаат, троседот, завеса крпа, перници, перничиња, tablecloth и така на домашно платно уметност е многу погодна.
На ткаенина ширина : 130cm( пука повеќе во прилог да се намали)
На ткаенина состав : 100% чист памук,
Ве молиме погледнете вистински слики :

За производот

Функција:
Анти-Бактерии
Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Dobby
Тип:
Памук

Избор на клиент