Руската Нов лаптоп, тастатура за леново Z560 Z560A Z565 G570 G575 G770 G780 RU изгледот

Руската Нов лаптоп, тастатура за леново Z560 Z560A Z565 G570 G575 G770 G780 RU изгледот

Достапно за нарачка
DEN 912.00
Достапност:


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

За производот

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
за леново Z560 Z560A Z565 G570 G575 G770 G780
Компатибилен Бренд:
Леново

Избор на клиент