следење на број . 20 еез бела USB Тип-2.0 4 pin Crimping џек женски Адаптер приклучок за полнач за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лемење приклучок
Новак - 5 %

следење на број . 20 еез бела USB Тип-2.0 4 pin Crimping џек женски Адаптер приклучок за полнач за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лемење приклучок

Достапно за нарачка
DEN 304.80
DEN 289.00
Достапност:


Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 15-58 дена да пристигне во вашата земја). USB 2.0 тип женски конектор приклучок Карактеристики : 100% СОСЕМА НОВ! Спецификации : USB Серија Тип : Родова на Конектор : Женски Количина : 20 компјутери ( 1 pack ) Спецификации : Изолација Отпор : > = 100 MΩ Контакт Отпор : = Оценет Оптоварување : DC 1 A 30 V го Издржат Напон : AC 500 V (50 Hz) / min Температура : -30 ~ + 70 ºC за Парење Сила : 3.75 KG Max Објект како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве :
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

За производот

Број На Модел На:
2.0
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Тип:
USB
Примена:
Осветлување, Други

Избор на клиент