1PCS LTM4644IY LTM4644EY LTM4644 BGA ОРИГИНАЛНИОТ

1PCS LTM4644IY LTM4644EY LTM4644 BGA ОРИГИНАЛНИОТ

Достапно за нарачка
DEN 1752.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.
Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбеди
со еден-стоп шопинг услуга.

За производот

боја:
LTM4644IY, LTM4644EY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Избор на клиент