Чај Пет Керамички Статуата На Буда Будизмот Декоративни Фигурини Пурпурна Глина Грнчарија Керамика Bouddha Статуи
Новак - 13 %

Чај Пет Керамички Статуата На Буда Будизмот Декоративни Фигурини Пурпурна Глина Грнчарија Керамика Bouddha Статуи

Достапно за нарачка
DEN 1424.64
DEN 1239.00
Достапност:


Буда Керамички Статуи Figurine Стаклен Керамика Статуата на Буда Чај Пет Керамички Занаети Направени во Кина
Чај Милениче Фигурини За Будизмот Керамички Статуи Керамика Статуа Занаети Пурпурна Глина Грнчарија Традиционален Кинески
Големина : 12*11.5*7cm
Керамички Статуата На Буда Будизмот Декоративни Фигурини Пурпурна Глина Грнчарија Керамика Bouddha Статуи
Ние Обезбедуваме Услуга Dropshipping
Испорака детали
1.Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена. и ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина. Ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
Плаќање
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Царинење
1.Корисниците се одговорни за Царинење и плаќање на царински давачки.
2.Ние може да ви обезбеди Комерцијална Фактура, ако треба. Ни e-mail
Се враќа
1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
2.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
3.Откако примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција
1.Ние ќе се обезбеди 90 дена гаранција.
2.Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми.
3.Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни даде на следење на број. Откако ќе добиете предмети, ние ќе ги поправаат ПОБРЗО.
Повратни информации
1.Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне.
3.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации вашиот може да има, и ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.
4.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Други политики
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО.

За производот

Бренд Име:
TUCEEN
Материјал:
Виолетова Глина
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Маскота
Стил:
кинески стил
Материјал:
Грнчарството Bouddha Статуи
занаети:
Виолетова Глина Статуата На Буда
Пакување:
Безбедност На Пакет
Применливи Околности:
Дома Хотел Dinning Соба Ресторан
декорација шема:
Керамички Статуата На Буда
Функција:
Чај Домашно Милениче
Пакување:
Безбедност Пакување
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент