Чиста памучна газа врзани со појава на постпартална стомакот со есен и зима lumbar мајчинската бремени жени половината круг бенд

Чиста памучна газа врзани со појава на постпартална стомакот со есен и зима lumbar мајчинската бремени жени половината круг бенд

Достапно за нарачка
DEN 815.52
Достапност:


големина : L, XL

За производот

Породилно Големина:
L, XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер Мешавини,Памук
Тип На Објект:
Стомакот Бендови & Поддршка
Бренд Име:
Xorrephen
Број На Модел На:
7112
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
НЕМА.:
7112
Производот Категорија:
корсет појас
Дали увоз:
no
Место на Потекло:
Zhenjiang
Извор категорија:
Стоки на залиха
Текстурата на материјалот:
Газа
Функција:
слабеење
Дебелина:
Рутински
Погоден Сезона:
Четири Сезони
Боја:
Бела

Избор на клиент