MQCHUN Легендата на Zelda Руто Pendant Ѓердан Zelda Navi Ѓердан Накит Пеперутка Шарм Papillon Ѓердан Мажи Жени Подарок
Новак - 43 %

MQCHUN Легендата на Zelda Руто Pendant Ѓердан Zelda Navi Ѓердан Накит Пеперутка Шарм Papillon Ѓердан Мажи Жени Подарок

Достапно за нарачка
DEN 111.84
DEN 64.00
Достапност:


Тежина : 25g
Материјал : Метал
Пакување : 1pc/торба
Предмет Тип : Ѓердан
Пол : Мажи/Жени
Pendant Големина : 0.9 cm*5cm
Метали Тип : Цинк Легура
Обложено боја : Сребро Позлатен
Повод : Подароци,Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
2 Боја Легендата на Zelda Руто Pendant Ѓердан Zelda Navi Ѓердан Накит Пеперутка Шарм Papillon Ѓердан Мажи Жени Подарок
Внимание :
Накит Maintaine :
1.Не се носат кога за перење.
2.Не се носат при потење.
3.Не се носат Кога се Спие.
4.Не се носат кога спортинг.
5.Не се носат кога капење.
6.Избегнувајте Хемикалии.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A-100
Пол:
Мажи
Pendant Големина:
4.1 cm*6.1 cm
Компатибилност:
Никој
Функција:
додаток
Тежина:
25.8g
Пол:
Мажи/Жени
Повод:
Подароци,Партија,Ангажирање,Anniversa
Пакување:
1pc/торба
За превозот:
Бесплатен превозот
Синџир Тип:
Јаже, Верига

Избор на клиент