Спална соба Декорација Уметнички Слики Шарени Цвеќиња Маслото Репродукција Платно Слики за Пријатели Подарок Висок Квалитет
Новак - 49 %

Спална соба Декорација Уметнички Слики Шарени Цвеќиња Маслото Репродукција Платно Слики за Пријатели Подарок Висок Квалитет

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 612.00
Достапност:

Плаќање 1. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Вашето задоволство е наша извршување.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Наплата 1. Слика Големина/Цена : (1inch=2. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име на производ : Спална соба Декорација Уметнички Слики Шарени Цвеќиња Маслото Репродукција Платно Слики за Пријатели Подарок Висок Квалитет
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.

За производот

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Тип:
Handpainted

Избор на клиент