Симулација на занаетите патка крзно животински примероци Пердув домаќинство декорација фотографија реквизити Статички модел

Симулација на занаетите патка крзно животински примероци Пердув домаќинство декорација фотографија реквизити Статички модел

Достапно за нарачка
DEN 297.60
Достапност:

Heze област да бидат ангажирани во крзно традиционалните играчки обработка, ние ги користиме на локалните истражување и развој способност, изобилство од крзно ресурси и работна сила ресурси за развој и производство на сите видови на моделирање симулација крзно производи од животинско потекло, сите производи првата инјекција во за производство на животните форми, школка со зајакот на влакна и волна. На lifelike симулација мачка куче, ниту хранење, без грижа, исто така, може да донесе среќа на луѓето. Како што се повеќе и повеќе луѓе сакаат миленичиња, продавници за домашни миленичиња, пет болница boomed постепено.
Име на производ : симулација пресврт една патка
Производ материјал : пердув рачно изработени
Спецификација на производот : 14 СМ висок 12. Крзно симулација на животните се користи лепило повеќе косата, не може да се перат, ја бришам не е премногу тешко, или ќе се откажат коса! Ако неуредна држава во крзно, може да нежно со чешел соодветен начин, облечен како начинот на кој ви се допаѓа, ја покаже својата уникатна декоративни вредност.5 CM долги (прирачник за мерење)
Heze градот е родното место на симулација на животните, и макро уметност симулација на животинско крзно направи еден од најраните производители Макро уметност крзно co. Штета отпор е силна, не е лесно да се скрши. Живописни симулација на производи, квалитет, одличен, цената е поволна, флексибилни цел начин. Куче, мачка производи, вклучувајќи симулација, симулација, симулација, симулација на камила, симулација магариња, говеда, симулација симулација yak, симулација на зајак, коза симулација, симулација на овци, елени симулација, симулација на жирафа, симулација на кенгур, тигар, лавот и fox, на koala, симулација koalas, симулација, симулација на Волкот, симулација пингвини, симулација верверица, симулација на панда, орелот, пилешко. Според регуларните изрази и движења на животните, симулација на животните форми, lifelike. Живописни симулација на производи, квалитет, одличен, цената е поволна, флексибилни цел начин.
Карактеристики на производот :
Вистинско крзно, длабока обработка, широк спектар, мазен облик, динамичен жив, lifelike, меки и удобни., долгорочно снабдување со крзно играчка, крзно занаети, симулација на животинско крзно занаети, играчка животни, крзно, пердув занаети.
За цената :
Симулација на животните им припаѓа на високо-одделение занаетчиските уметности и занаети, квалитетот на производот зависи од степенот на фини уметности и занаети и да изберете крзно материјал квалитет. Искрено добредојде клиенти дома и во странство да се распрашува, да разговараат за соработка
Она што е животно симулација занаети :
Симулација на животните користат направени од животинско крзно, во согласност со физичката големина на примероци, тоа е еден вид на кожа играчка животни. Меѓутоа, поради различни причини, голем број на луѓе кои сакаат миленичиња не може или не е погодна за домашни миленици, како што се бремени жени, потоа појавата на симулација на домашно милениче беше во голема мера се направи се за своите потреби. Ве молиме погледнете за клиентите на компанијата производи, независно бренд тренд линија занаетите давање статии. Карактеристики на вистинско крзно е многу лесно да се сива, може да се задржи чистење за долго време (прашина : чешел, и косата посува може да; дамки од масло : хемиско чистење се достапни, и не се мијат)
Како да се исчисти :
Прво со детергент за да ги избрише со влажна крпа, а потоа исушете со сува хартија или ткаенина.

За производот

Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични
Тема:
Животните

Избор на клиент