NOKOTION KSWAA LA-4981P РЕВ 1.0 Лаптоп Плоча За toshiba satellite L500 intel GL40 DDR2 Без графика слот Плоча
Новак - 5 %

NOKOTION KSWAA LA-4981P РЕВ 1.0 Лаптоп Плоча За toshiba satellite L500 intel GL40 DDR2 Без графика слот Плоча

Достапно за нарачка
DEN 3168.00
DEN 3010.00
Достапност:

KSWAA LA-4981 P РЕВ 1.0 Лаптоп Плоча За toshiba satellite L500 intel GL40 DDR2 Без графика слот Плоча
Модел : За toshiba satellite L500
Дел број : LA-4981 P
Објектот состојба : Бренд! Вистински! Оригиналот! Обновена! Речиси ново!
Гаранција : 45 дена ( Започне кога стоката да пристигне)
1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање. 2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. 3.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress. 2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе се одговорни за Кина обичај. 3. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област . DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Ви благодариме

За производот

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
Intel X99
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Број На Модел На:
L500
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
MHZ
Почетен Датум:
2011
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
NOKOTION
Меморија канал:
Двојно
Тип Socket:
LGA 1366
Максимална Ram Капацитет:
8 GB

Избор на клиент