Женска пролет фустан 2018 фустани кина круг на Средината на Листот фустан dames jurken пакет хип на гроздобер облека плус големина жените облека
Новак - 38 %

Женска пролет фустан 2018 фустани кина круг на Средината на Листот фустан dames jurken пакет хип на гроздобер облека плус големина

Достапно за нарачка
DEN 1391.04
DEN 863.00
Достапност:

За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста. На извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас. Купи со доверба !
• Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање.
• Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 15-35 дена да пристигнат. Мора да го вклучите вашиот купувачот име и краток опис на неисправни проблем во вашето враќање пакет.
• Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.
Земјата Време На Испорака(Преку Пост Воздухопловната)
Работни Дена + Сабота + Недела
Северна Америка /Западна Европа 7~20 дена
Источна Европа 7~35 дена
Австралија на 7~45 дена
Централна Азија 15~45 дена
Јужна Америка 15~50 дена
Источна Азија 7~20 дена
Другите 15~60 дена
За Плаќање
• Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер , QIWI Паричник, Web Money , Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
• Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход ,ние ќе го одбележи ниска вредност кога ние испрати пакет!
За Повратни Информации
• Повратни информации од корисниците е многу важна за нас.
• Ве молиме оставете 1 минута да контактирате со нас ПРЕД да го оставите лош повратни информации, ние ќе го реши проблемот позитивно и не сите што може да се направи сте задоволни
• доколку постои било каков проблем со вашиот купување.
За Shippment
• Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од денот на исплата е расчисти.
Женска пролет фустан 2018 фустани кина круг на Средината на Листот фустан dames jurken пакет хип на гроздобер облека плус големина жените облека
Материјал :
75%Памук+20%Најлон+5%Spandex
Здолниште Дел Материјал : Памук Мешавина(75%Памук+20%Најлон+5%Spandex)
Облека За Нега : Машина Перат
Еластичност : Добро
Одговара : Тенок Одговара
Совети :
Поради прирачник за мерење, секоја мерка техники се разликуваат, резервации 1-3cm грешка Вистински производ.
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!
. Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
• Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
• Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
За Гаранција
• 6-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
• Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Контактирајте со нас
Нашата канцеларија часа се :
- 9 : 00 да 18 : 00 (GMT +8) од понеделник до петок
- 8 : 30 до 12 : 30 (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Кина)
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници
Нашите Мисии :
1.
• International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Стил:
Гроздобер
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Шупливи Надвор
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Мандарински Јака
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
MJ180018
Пол:
Жените
Технологија:
Синџир линк ограда намали
Стил:
дами летен фустан
Должина На Здолниште:
плус големина фустан
Здолниште тип:
молив фустан
Одговара на летаат:
Хеџинг
Боја:
Црвено-виолетови | |-црна
Големина:
S| M| L| XL|XXL
Фустан категории:
Партија фустани
За век:
жените се облекуваат
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Избор на клиент