DONGMEI МАСЛОТО страна се насликани маслото висок квалитет Домаќинство украс уметност сликарство СМ-15081703
Новак - 48 %

DONGMEI МАСЛОТО страна се насликани маслото висок квалитет Домаќинство украс уметност сликарство СМ-15081703

Достапно за нарачка
DEN 3638.40
DEN 1892.00
Достапност:


За : е производител и извозник на рака-насликани масла во Da Fen, Кина. Ние продаваме сите слики на потрошувачи директно, што значи дека ние не го купите слики од третиот извор и сите слики се рачно изработени од страна на нашите уметници, така што квалитетот е добар, а цените се конкурентни.
Pls забелешка : тоа е формулиран /рабовите на платно да се прошири 4-5 цм ,само боја на платно ако ви треба рамка pls контактирајте со нас Сликарство Големина/Taille де peinture :
Големина на контрола :
1 : 30cmx40cm
2 : 40cmx50cm
3 : 50cmx60cm
4 : 60cmx70cm
5 : 70cmx80cm
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Материјали/Милје : платно , висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Датум на Креирање/Série де датум :
Ние може да се прилагоди на вашите омилени сликарство
Би ве молиме да ги доставите вашите омилени слики Што според вашето барање сликарство, маслото од страна Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники
100% Вистински Страна се Насликани Маслото на Платно
(Ве молиме да се повлечеме дека на сликата погоре може малку погрешно вистинската големина и боја на сликата)
-


За производот

Големина (Инчен):
50x60cm, 60x70cm, 70x80cm
боја:
без рамка
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Dongmei маслени
Број На Модел На:
ДМ-15081703
Поддршка База:
Платно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
маслото:
Рачно насликани масла
оригиналниот:
Yes
Тип:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликање Големина:
Може да изберете многу големина
Пигмент:
Високиот puality масло бои
седи соба декорација:
Ѕид слики за дневна соба

Избор на клиент