ју донг џин Животинско Класичната маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно кујна Водоотпорен скапоцен камен шамија 42096641
Новак - 46 %

ју донг џин Животинско Класичната маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно кујна Водоотпорен скапоцен камен шамија 42096641

Достапно за нарачка
DEN 760.32
DEN 410.00
Достапност:

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

За производот

Големина (Инчен):
8x9, 12x13, 16x18, 20x22
Бренд Име:
ју донг џин
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
42096641

Избор на клиент