1000pcs 24x22mm Симпатична Toadstool во Облик на Дрво Копчиња за Шиење 2 Дупки Печурки Насликани Boutons-Карта во донесувањето Одлуки Embellishments

1000pcs 24x22mm Симпатична Toadstool во Облик на Дрво Копчиња за Шиење 2 Дупки Печурки Насликани Boutons-Карта во донесувањето

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
Достапност:

Бесплатен Превозот!300pcs/многу 13mm Црно-Бели Ленти Модел Смола Круг Копчиња 4-Дупка за Шиење Копчиња $5.99 Бесплатен Превозот!500pcs/број 15*13mm Меша во Облик на Лак Пони Монистра Акрилик Пеперутка Вратоврска Монистра За DIY Накит Scrapbooking $15.49 Бесплатен Превозот!500pcs/многу 6x8mm Нетранспарентно Мулти Пони Монистра Акрилик DIY Loom Лежиште За Коса, Накит или Loom Бендови Нараквици $6.49 75yards/pc 2 Ply Природни Јута Twine Кабелот рачно изработени Украсни Додатоци Јута Јаже За Papercrafting Cardmaking Scrapbooking $3.99 200pcs Мешани Копчиња Круг за Шиење месо тело Бебе Фенси Кошула Копчето За Накит Одлуки 10мм $4.99 100pcs/број 15-20mm Нерегуларни Тркалезна Форма Дрво Број на Чипови 0-9 Мешани Embellishements Занает Scrapbooking Cardmaking Природна Боја $4.99 Бесплатен Превозот 900pcs 12.5 mm Бел Круг на Боја 2-Дупка Копчиња Смола Круг за Шиење Кошула Додатоци $13.99 Бесплатен Превозот 1000pcs 25x22mm Цртан филм Принцеза Насликани Срцето Дрвени Копчиња 2 Дупки Бебе Фенси Копчето за Шиење Додатоци $39.99
100pcs Дрвени Печурки Toadstool Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 24x22mm Дизајн : Печурки Форма Со 2 Дупки Дупка Големина : Прибл за 2.0 mm Копчето Дебелина : Прибл за 3.0 mm/pc Боја : Мешани Фотографии Пакет : 1000pcs
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 30-45days!
2. Нарачки обработени во рок од 2 работни дена од денот на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

За производот

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Број На Модел На:
M05245
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Обликот:
U-Форма
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
мешани
Големина:
24x22mm
Печати Шема:
Toadstool
Дебелина:
3.0 mm
is_customized:
Yes
КОЛИЧИНА:
1000pcs

Избор на клиент