Апстрактни Уметнички Дела Страна Се Насликани Moden Голи Слика На Платно Уникатен Голи Дама Маслото Жена Слики За На Ѕид Уметнички Дела
Новак - 49 %

Апстрактни Уметнички Дела Страна Се Насликани Moden Голи Слика На Платно Уникатен Голи Дама Маслото Жена Слики За На Ѕид Уметнички

Достапно за нарачка
DEN 2640.00
DEN 1346.00
Достапност:

Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
Ве молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
Наплата
1.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на
сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со
бизнис.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн.Во моментов ние го прифаќаме услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay,
Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.
Не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики!
Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер!
Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа!
Испорака :
1.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Апстрактни Уметнички Дела Страна Се Насликани Moden Голи Слика На Платно Уникатен Голи Дама Маслото Жена Слики За На Ѕид Уметнички Дела
ако сакате друга големина ,pls контактирајте ме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.
Плаќање
1.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте'т доби пакет рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

За производот

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
3
боја:
Повеќе
Calligraphy и сликарство тип:
Платно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
Тип:
Handpainted

Избор на клиент