НОВИ LCD Flex Кабел За JVC V505 V590 Видео Камера Поправка Дел
Новак - 10 %

НОВИ LCD Flex Кабел За JVC V505 V590 Видео Камера Поправка Дел

Достапно за нарачка
DEN 913.92
DEN 823.00
Достапност:


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

За производот

Број На Модел На:
За JVC V505 V590
Бренд Име:
FULCOL
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за JVC

Избор на клиент