Лето плажа стил мода островот стил рака-насликани сина бојосана памучни ткаенини со природен материјал ткаенина
Новак - 18 %

Лето плажа стил мода островот стил рака-насликани сина бојосана памучни ткаенини со природен материјал ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 1391.04
DEN 1140.00
Достапност:


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 145cm
Тежина : 220g/m
Состојки : лен+памук
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. ccf
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-16292149009.40.EF87h F&id=551291919472

За производот

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Материјал:
Лен / Памук
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент