Трговија на големо Мажите Висок Квалитет Уникатен Тренди Партија Свадба Прстен BR-R033

Трговија на големо Мажите Висок Квалитет Уникатен Тренди Партија Свадба Прстен BR-R033

Достапно за нарачка
DEN 119.04
Достапност:


НИ Големина
Инчи
мм
НИ Големина
Инчи
мм ПРЕВОЗОТ
Јас tems ќе биде предаден во рок од 2-3 дена откако уплатата се населиле. А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површина. Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите.
КАКО ДА СЕ
Мерка го Вашиот Прст за Вашиот Прстен Големина
Најважниот фактор при купување на било прстен, е правејќи се дека тоа се вклопува BEIER НАКИТ ви обезбедува со најстариот сеопфатен начин, (можеби единствениот начин) за да се измери вашиот прст. Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота.
WHOLESAL И НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ ЦЕЛ
Ние нудиме попуст за whoesale цел и најголемиот дел цел, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник .
НАКИТ за ОДРЖУВАЊЕ, Кога се грижат за вашиот накит, никогаш не користи ништо, но 100% памук како полирање крпа од хартија, полиестер, и груби ткаенини често содржат дрво влакна или синтетика. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина. Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит. Обележете го стрингот или хартија каде што се поклопува да се формира комплетен круг.
ПОВРАТНИ информации
Сите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја напушти сад пет ѕвезда и споделување на вашата шопинг искуство во мојата продавница. Ставете нишка или хартија string околу основата на вашиот прст.
BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето.
Beier секогаш исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи. Ако може да направите фотографија за објектот ќе добие и оставете ни коментар, тоа ќе биде многу убаво за други клиенти да се направи избор. Кога сте примиле пакетот и сите нешта се добри, ви посакувам може да потрае неколку минути да се остави ни повратни информации. добредојдовте да контактирате со нас онлајн. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе
поставен и шарени. Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver. Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога
ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас. Мерење на должината на делницата на стринг или хартија каде што се поклопува околу прстот.
Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на За BEIER за да добиете повеќе информации
КАПКА БРОД УСЛУГА
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет. ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса. Споредете ги вашите мерење со оваа табела за да ја одредите вашата прстен големина. Ако постои некој проблем со цел или предмети. ве молиме испратете ни порака за да се направи по-продажба на услуги за вас пред да ја напуштат повратни информации.

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Метална боја:
НИ Големина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
BR-R033
Бренд Име:
BEIER
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
NA
Компатибилност:
NA
Ширина:
8mm
Дебелина:
2.5 mm

Избор на клиент