игла плоча се користи за Брат LH4-814

игла плоча се користи за Брат LH4-814

Достапно за нарачка
DEN 570.72
Достапност:


игла плоча се користи за Брат LH4-814

За производот

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Избор на клиент