Европската ренесанса picasso апстракт маслото класичната модерна дома декор слики апстрактната уметност ѕид печатење на платно
Новак - 25 %

Европската ренесанса picasso апстракт маслото класичната модерна дома декор слики апстрактната уметност ѕид печатење на платно

Достапно за нарачка
DEN 758.40
DEN 569.00
Достапност:


Повратни информации
1 - Вашето задоволство е наша извршување.)
За рамка :
Сите слики се БЕЗ БИЛО ВНАТРЕ ИЛИ НАДВОР од РАМКАТА, САМО ПЛАТНО ЛИСТ со доволно празни rim за рамка. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
3 - Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците, како и со соодветен пакет.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.
Испорака
1 - Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Ви благодариме за разбирањето.com, како Pay Pal, кредитни картички, во реално време, банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Купувачи се одговорни за било исчезнати наредби поради неточни и indetailed информации. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата нема да бидат објавени за да ни се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Точно детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе поднесе цел.
2 - ве Молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со шопинг. Какви и да било посебни барање, ве молиме проверете со Вера Ли пред да ја купите. Ве молиме имајте во предвид испорака на информации за време, и обидете се да се јавите во вашата локална скопска да ја добиете вашата цел безбедно и навремено. Руските купувачи треба да ни остави вашите три-зборот полно име да ви помогне да ја добиете вашата цел безбедно и навремено.
Ние нудиме одреден попуст за специјални прилагодено треба клиенти и масовно купување на клиентите.
(Боите може да се разликува поради различни компјутерски екран или светло.

За производот

Големина (Инчен):
30CMx40CMx2, 40CMx50CMx2, 50CMx70CMx2, 60CMx80CMx2
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Апстракт
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
C58
Calligraphy и сликање Големина:
масло уметност сликарство
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Слика Функција:
платно маслени
Слика 2 Функција:
апстракт маслени
Слика 3 Функција:
апстрактното сликарство
Име:
Шума креативни дома слика

Избор на клиент