AiLiShi За BQ BQS-5050 Штрајк Selfie Случај Книга Стил Луксузни Паричникот Флип BQS 5050 Штрајк Selfie Кожа Случај Телефон Торба Топла
Новак - 5 %

AiLiShi За BQ BQS-5050 Штрајк Selfie Случај Книга Стил Луксузни Паричникот Флип BQS 5050 Штрајк Selfie Кожа Случај Телефон Торба

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 273.00
Достапност:


Карактеристики :
- 100% Сосема Нов и Висок квалитет на кожа случај.
- Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија.
- Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и кроењето
- Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате.
- Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.
- Боја : Црна,кафеава,роза,жолта
Пакет се вклучени :
1 X Кожа Случај
За Плаќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 2. Ако сакате да се направи голема цел , ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како можеме да ви дадеме повеќе попуст. 3. Совет : Aliexpress треба 12-24 часа за да се провери вашиот плаќањето, ве молиме да бидете трпеливи. 4. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите.(на пример,некои Бразил Boleto).кога вашата уплата е потврдена,ние ќе ви ја испратиме во 1 - 3 дена.
5.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
За Превозот
1.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Не се сите земји е БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,ве молиме проверете или контактирајте со нас пред да нарачате.
3.Oders обработени навремено по плаќање на проверка.
4.Ние само бродот да comfirmed цел адреси.Вашата цел addess МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на даденото време,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да ви даде задоволни решение.
7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вашите одлични преглед е многу важно за нас,па ако се satified со нашите производи,ве молиме да ни даде пет bling bling ѕвезди.
Ви благодарам многу!
Се истакна :
Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

За производот

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Сјајни,Обична,Бизнис
Карактеристики:
Имаат AiLiShi лого дизајн
Компатибилен Бренд:
За BQ
боја:
Црна,кафеава,роза,жолта
во парк:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Yes
цена:
Фабрика цена

Избор на клиент